Na začátku nebylo nic

V Praqia Digital se zaměřujeme na komplexní řešení obchodního případu. Na začátku spolupráce s klienty je někdy jen idea, nápad nebo nějaký problém. A tady začínáme tvořit řešení. Například nově vznikající společnost potřebující vizuální identitu a výraz. Již existující společnost cítí, že potřebuje repositioning. Jiný zákazník potřebuje vytvořit nový produkt, což znamená nejen zabalit samotný výrobek, ale vyvinout komplexní produkt se všemi distribučními a komunikačními kanály.

Interim management

Chybí vám vhodní lidé? Pak můžete využít moderních služeb interim managementu. V případě potřeby našich partnerů jsme schopni po stanovenou dobu nahradit interní pracovníky zejména v oblasti produktového marketingu, vývoje produktu a designu, případně v oblasti vývoje online aplikací, případně managementu sociálních sítí.

Zákazníci

Našimi zákazníky jsou nově vznikající společnosti, které potřebují službu komplexního brandingu a vývoje Corporate Identity, společnosti v restrukturalizačním procesu, pro které připravujeme nová řešení včetně grafické podoby. Ale také společnosti, hledající nové projekty a produkty, k uplatnění svých dovedností a schopností na trhu nebo společnosti, které potřebují dočasně posílit služby v oblasti produktového a firemního marketingu.

Praqia digital zákazníci